svatební oznámení

Vyrábíme svatební oznámení s nápadem.

S použitím vašeho vlastního obrázku, nebo jiného nápadu, vyrobíme jen pro vás svatební oznámení, jaké nikdo jiný nemá. Můžete dodat kompletně hotové svatební oznámení připravené k tisku, nebo jen obrázek a texty, o zbytek se postaráme.

 

Vaše podklady sice musí být použitelné pro tisk, ale kvalitu zkontrolujeme a pokud to bude možné a potřebné, vše upravíme tak, aby byl výsledek co nejlepší.

 

Můžeme vám také svatební oznámení navrhnout, ale i v tomto případě se bude jednat o originál - nevyužíváme předem připravené návrhy z katalogů. Je ale možné využít obrázky z veřejné diabanky (obvykle 300 Kč + DPH / obr.), pokud nemáte žádné vlastní. Obrázky jsou v profesionální kvalitě a určitě si vyberete.

 

Je možné pracovat také s materiály, které pro svatební oznámení nebývají běžné (průhledný plast nebo neroztrhnutelný papír, tisk na dřevo, atypický tvar oznámení a různé další speciality), avšak v těchto případech je nutné počítat s delší dodací lhůtou (např. měsíc) a přizpůsobit grafiku, aby bylo možné ji na daný materiál vytisknout.

 

 

Cokoliv si dokážete představit,
my dokážeme vyrobit.

Několik ukázek z naší produkce ...

.. aneb návrhy našich zákazníků, s ohledem na zákonné požadavky jsme museli rozostřit některé informace.