krivky vs font

zvětšené písmeno A: ve křivkách (vlevo) / není ve křivkách (vpravo)

... máte logo, ale POUZE NA PAPÍRU?

... máte logo v souboru, ale POUZE V NÍZKÉ KVALITĚ?

... nemáte kontakt na jeho autora a přitom POTŘEBUJETE LOGO UPRAVIT?

... potom právě pro vás je tu služba LOGO DOKTOR.

Za malý paušální poplatek vaše logo převedeme do křivek, tzv. vektorizujeme. Tím získáte trvale a univerzálně použitelný soubor v profesionální kvalitě. Součástí služby je i dořešení základních informací spojených s logem, například určení firemní barevnosti.

Výhody loga ve křivkách:

  • neomezená velikost použití (od vizitky po billboard, stačí na vše) -  obrázek v záhlaví webu ukazuje zvětšené písmeno pokud bylo ve křivkách (vlevo) a nebo v bitmapě (vpravo)

 

  • absolutní kvalita (za všech okolností bude vytištěné v maximální kvalitě, kterou dovoluje daný stroj)

 

  • jedno logo pro všechny profesionály (webmaster, i dílna polepující firemní auto, grafik který zpracovává leták, všichni vystačí s jedním logem. Už nebudete muset hledat vhodný formát loga pro tu či onu firmu. Každý profesionál si z loga ve křivkách může kdykoliv vytvořit verze dle vlastní potřeby)

služba LOGO

vaše logo převedeme do křivek. Tím získáte trvale a univerzálně použitelný soubor v profesionální kvalitě. Součástí služby je i dořešení základních informací spojených slogem (pokud je neznáte), například určení firemní barevnosti.

Cena služby: 500 - 999 Kč + DPH

Cena zahrnuje převedení loga do křivek - tzv. vektorizaci. Logo odevzdáme ve formátu .eps pro profesionální použití a navíc vám dodáme až tři různé jiné formáty dle vaší volby, pro běžné kancelářské užití. Pokud je to pro vás přínosné, pomůžeme určit přesnou firemní barevnost, například podle předaného vzorku, webu apod.)

Pozn. vektorizujeme také rodové erby a další náročné motivy, ale cena takové vektorizace bude stanovena po dohodě s vámi. Výše uvedené rozmezí zahrnuje běžné logo ...

služba MANUÁL

Pro náročné můžeme k logu dopracovat také grafický manuál, který sjednotí vaši vizuální prezentaci (písma, barvy, velikosti ...). Grafický manuál je důležitý zejména v případě, že zadáváte větší množství tiskových nebo reklamních zakázek mnoha různým dodavatelům. Pokud všem předáte úplnou a profesionální informaci, nebude si každý z nich vytvářet vlastní verzi vaší firemní prezentace.

Cena služby: od 2500 Kč + DPH

Cena zahrnuje základní manuál - popis logotypu, popis barev a fontů, základní tiskoviny - vizitky, hlp, obálky a podobné dle potřeby - bez grafického návrhu, podle existujících vzorů, nebo s jejich částečnou úpravou. Manuál předáme v el. podobě a dále 1 ks vytištěný digitálním tiskem)

služba NÁVRH

Samozřejmě také navrhujeme nová loga - pokud začínáte s podnikáním, nebo vaše stávající logo má své nejlepší roky za sebou a pro vaše podnikání potřebujete nové a moderní, rádi se vám budeme věnovat

Cena služby: podle zadání